Легендата на Локомотив Пловдив Красимир Димитров отправи доста саркастични думи към финансовия благодетел на Ботев Илиян Филипов, видя Plovdiv24.bg. Реакцията на бившия халф идва след победата на черно-белите с 2:1 в рекордното за историята 5-о дерби на Пловдив в рамките на един и същи сезон.
Димитров, който е играл също така в Ботев (Пд), Нефтохимик и Левски, е шампион с Локомотив Пловдив (2004), носител на Суперкупата на България (2004) и бронзов медалист в първенството (2005). Той припомни поста на финансовия благодетел на Ботев след злополучния финал с ЦСКА, когато пловдивският бизнесмен публикува снимка на Джеймс Етоо с екипа на Ботев и надпис "Благодарим ти, Джеймс".
Благодарим ти, чичко Филипов, за това, че през зимата са предложили Жоел Цварц първо на Ботев, но благодарение на твоите невероятни футболни познания и топ футболни специалисти около теб (така наречени съветници) сте го отхвърлили с мотива за какво ни е този "дебелак". Благодарим ти още веднъж, чичко Филипов! Честит бараж на всички,






























































Poco loco
на 26.05.2026 г.
Радва ме, как на турците от родопската яка им излиза пяна на устата от завист и злоба
Нахален Жълтур
на 26.05.2026 г.
Има ли изненадани, че е предложен първо на нас? Винаги ходят при по-големия отбор. И после са казали "така и така сме в Пловдив, дай да идем и до по-малкия отбор". Така беше и с Жоро Илиев, така е май в момента за съжаление с Домусчиев.
Арменският Поп
на 26.05.2026 г.
Господин Димитров, "дебелака" не е достатъчно Schwarz за ботевЪ.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!