Димитър Илиев: Ако аз съм на мястото на съдията, ще ме е срам да се погледна в огледалото
Автор: Стойчо Генов 19:58 / 23.11.2019Коментари (26)13743
Капитанът на Локомотив Пловдив Димитър Илиев логично бе доста афектиран заради безобразните отсъждания на съдията Драгомир Драганов в мача срещу Лудогорец, спечелен от домакините с 2:1.

Ето какво заяви Митко Илиев след края на двубоя:

Загубихме поради няколко причини. Първата е малшанс. Направихме страхотно първо полувреме и вместо да направим 0:2, ни изравниха. Второто полувреме вече имаше друг фактор. Мисля, че нямаше как да вземем нещо при този съдия.

По-чиста дузпа от тази няма как да видя. Какво ще се случи, ако свири дузпа и резултатът стане 2:2. Аз ако съм на мястото на съдията, ще ме е срам да се погледна в огледалото.

Направихме така, че Лудогорец да изглежда като посредствен отбор. Мисля, че можем да излезем с гордо вдигнати глрави от този мач. Принудихме съперника да бърка, хващахме ги на контраатаки. Изпуснахме 4-5 положения, греда и накрая нелеп втори гол след наша грешка. Но не можем да се борим срещу това съдийство.

+2

Мамави проста жълта. След всяка ваша прокоба загуба на мач ревете като пумяри каквито сте и жалки мърши който нареждате през оградата футболисти и всякви мърши в селското ви отнорче. След най важния ви мач с жълто в гащите ревете за продаден мач. Колко сте жалки ако сте продали мач който едва ли ще го има скоро. Моля не коментирайтв отбора на Пловдив, А си е***е пу**ата майна селска и с тошко и лъчко на копнежа че е време за марули
+1

Жълти Услужливи Глисти айде у канала на Гумнежъ...
на 23.11.2019 г.
-3

Егати буферското безочие, няма край долната им наглост, всичко при тях е щяхме да сме ако съдията..., вместо да водим..., бяхме по-добри ама паднахме, надиграхме ги тотално ама паднахме щото съдията и т.н. Абе наглеци безочливи, ами чистия отменен гол на Моци пак ли съдията ви закла, безсрамни буфери нагли и некадърни. Много за големи се взехте напоследък, добре че ви приземиха.
+4

Истински капитан!Лидер!
+5

Голям си Митко. Бяхте по-добри. Благодарим ви за прекрасния сезон. Винаги с Вас.
+3

Митко благодарим ти за играта.Просто ги надиграхте.Една загуба майната и .Има още много мачове.Важно е да играете така че да радвате всички.Всички отзиви са че ги надиграхте.
+5

Митко съдията е а..лно податлив,обаче ние до 10 тата минута трябваше да водим 0;2