Малонга вкара при дебюта си за Локо, Аралица с директен червен картон
Автор: Стойчо Генов 19:05 / 29.05.2020Коментари (1)5103
Локомотив Пловдив победи Царско село с 2:0 като гост в първи спаринг за двата отбора след принудителната пауза заради пандемията от коронавирус. Двубоят бе първи за най-новото попълнение при черно-белите Доминик Малонга, който дори се отчете с гол при дебюта си.

Дебют като треньор на домакините направи и Любослав Пенев, който като футболист игра за последно именно в Локомотив Пловдив.

Ето най-интересното от мача по минути:

8' Тежък сблъсък между Акиниеми и Минчев, двамата отново са в игра.

20' Акиниеми спря бърза атака вляво чрез Кордейро с цената на жълт картон. При последвалия пряк свободен топката мина над целта.

25' ГОЛ за Локомотив! Томашевич нахлу от ляво и центрира, а Доминик Малонга с глава от малкия пеналт вкара за 0:1.

36' ГОЛ за Локомотив. Диниш Алмейда се включи в атаката, шутира от дистанция и реализира за 0:2.

41' Далечен изстрел за домакините, Мартин Луков спасява.

50' Директен червен картон за Анте Аралица заради грубо влизане срещу Ивайло Иванов. Кенан Муслимович влеза за Локомотив и гостите продължават с 11 човека.

59' Опасен изстрел на Бирсент Карагарен, спасен от вратаря Джони Пласид.

70' Миховил Клапан открадна една топка в полето на домакините, напредна и стреля, Михаил Иванов обаче изби в корнер.

72' Шанс за Царско село - удар над вратата.

77' Нова опасна атака за домакините - Андерсон Кордейро стреля встрани.

Мартин Луков (70- Илко Пиргов), Акинсола Акиниеми, Лукас Масоеро, Диниш Алмейда (61- Николай Николаев), Бирсент Карагарен (70- Йордан Тодоров), Петър Витанов (55- Миховил Клапан), Парвиз Умарбаев (55- Лукас Салинас), Йосип Томашевич, Димитър Илиев (77- Петър Петров) , Доминик Малонга (55 - Момчил Цветанов), Анте Аралица (50 - Кенан Муслимович).