Играч на проби вкара за Локо, черно-белите записаха нова загуба
Автор: Стойчо Генов 17:12 / 26.03.2022Коментари (4)5328
©
Локомотив Пловдив записа нова загуба, макар и в контролна среща. Черно-белите отстъпиха на Ботев (Враца) с 1:2 на централния терен "Лаута". Спарингът бе закрит за фенове и журналисти.

И трите попадения паднаха през второто полувреме. Преди почивката пловдивчани имаха само едно по-сериозно положение след единствения си точен удар към противниковата врата. Венсан Марсел пробва шут от 15-ина метра, но вратарят на гостите спаси.

В 44-ата минута капитанът Димитър Илиев стреля от дистанция, но топката срещна играч на Ботев и излезе в корнер

Врачани откриха резултата в 54-ата минута. Юлиан Ненов отправи диагонален изстрел и прати топката в мрежата за 0:1.

В 67-ата минута Локомотив изравни резултата. Това стана след добра атака, която бе завършена успешно от каращия проби в отбора Дъглас Иваноф

Минута след това белгиецът с български корени имаше възможност да отбележи втори гол, но ударът му бе спасен от вратаря.

Четвърт час преди края черно-белите имаха претенции за дузпа, но те не бяха уважени от съдията.

Така се стигна до 77-ата минута, когато след грешка в защитата гостите отбелязаха победен гол чрез Христиан Петков - 1:2.

Илко Пиргов, Йосип Томашевич, Мартин Паскалев, Кристиан Гомис, Петър Витанов, Емил Янчев, Бирсент Карагарен, Александър Василев, Венсан Марсел, Димитър Илиев, Преслав Боруков (Лукас Рейдър, Христо Иванов, Ивилин Чехларски, Борислав Гадженаков, Иван Сулев, Дъглас Иваноф, Пламен Петров).