Младоженци се наредиха днес на касите на "Лаута", за да си закупят билети за първия европейски мач на Локомотив Пловдив за настоящия сезон. Черно-белите се изправят срещу Словачко (Ухерске Храдище, Чехия) във втория предварителен кръг на Лига на конференциите в четвъртък (22.07) от 20:00 часа на стадион “Локомотив" в Пловдив.

Снимчката с младоженците бе изпратена до Plovdiv24.bg от една от популярните фенски "черно-бели" страници във Фейсбук.

Припомняме, че билетите за важния сблъсък на Локомотив се продават от вчера на касите на стадиона, онлайн, както и на касите на бензиностанции OMV, Technopolis, Български пощи, магазини “На Тъмно", билетна каса пред общината, Каса Маскарт – Градски дом на културата.

Всички билети са поименни, а цените са както следва:

Трибуна “Спортклуб" – 15 лева

Централна трибуна – 25 лева

Местата, посочени на билетите, ще важат за двубоя, уточниха от ръководството на ПФК Локомотив.