Първото "железничарско" дерби след няколкогодишно прекъсване между отборите на Локомотив (София) и Локомотив (Пловдив) ще се играе на необичаен терен в столицата.

Двубоят от втория кръг на шампионата е в неделя от 18,45 часа, но е ясно, че домакините няма да могат да приемат черно-белите на своя стадион в квартал "Надежда".

Съоръжението все още не е получило лиценз за Първа лига и затова мачът по всяка вероятност ще бъде на комплекс "Царско село".