Локомотив Пловдив продължава да се готви двуразово по време на лагера си в Сандански. Първото занимание за вчерашния ден черно-белите проведоха във фитнеса.

След това следобедната тренировка бе на терен и в голямата си част премина в игри на джитбол.

Plovdiv24.bg припомня на читателите си, че първата контрола на вицешампионите в курортното градче е утре (27 януари) срещу втородивизионния Етър (Велико Търново). От клуба все още не са обявили съперника за приятелския двубой, който е предвиден за 31 януари.

Другите уточнени проверки на Локомотив Пловдив от лагера в Сандански са както следва:

05.02 срещу Миньор (Перник)

08.02 срещу Пирин (Благоевград)

Гледайте в прикаченото видео как "смърфовете" се забавляваха с фитнес и джитбол!