Представителният отбор на Локомотив (Пловдив) започна подготовка за гостуването на Пирин. Срещата е в събота (27.11) от 15:15 часа на стадион “Христо Ботев" в Благоевград.

В понеделник “черно-белите" имаха почивен ден, а вчера подновиха заниманията в късния следобед. Преди тренировката всички поздравиха треньора на вратарите Витомир Вутов, който празнуваше своя 50-годишен юбилей.

От Фенклуб Локомотив Пловдив пък напомниха за организираната екскурзия за Благоевград, която е на цена от 20 лв. Записванията стават на барчето на входа на комплекс "Локомотив", а часът на тръгване ще бъде допълнително уточнен.

"Бъди на стадиона, Локомотив има нужда от нас", призоваха от "черно-белия" фенклуб.