Момчетата на Виктория Волей (Пловдив) заеха престижното четвърто място на държавното първенство по волейбол във възрастовата група до 14 години. Заключителният междурегионален турнир, който е със статут на финали, се проведе в Стара Загора с участието на осем отбора.
Представителите на регионите "Странджа“ и "Тракия“ бяха разделени в две групи и играха по формулата "всеки срещу всеки“. В първата фаза на надпреварата малките "викторианци" постигнаха две победи срещу отборите на "Казанлък Волей“ и "Родопа“ (Смолян) и претърпяха загуба от Берое (Стара Загора).
В полуфинала пловдивчани, водени от треньора Йорданка Василевски, отстъпиха на Марица (Белово).
В спора за бронзовите медали Виктория Волей отново се изправи срещу домакините от Берое и загуби в един от най-оспорваните мачове на турнира.
Крайно класиране
1. "Нефтохимик 2010“ Бургас
2. "Марица“ Белово
3. "Берое“ Стара Загора
4. "Виктория Волей" Пловдив