Галерии
Личности
RSS
ТЕМА: Волейболен клуб Виктория Волей (Пловдив)

Чудесни новини от Виктория Волей (Пловдив) след мачовете от изминалия уикенд. Представителният отбор на пловдивчани победи Сливнишки герой с 3:1 гейма като гост в последния кръг от редовния сезон във Висшата лига.

С този успех "викторианци" запазиха мястото си във второто ниво на родния волейбол и за следващ...цялата новина

Новини по темата Общо новини по темата: 162
17:26 ч., 12.03.2024 г.
Виктория Волей (Пловдив) завърши безапелационно волейболното първенство на регион "Тракия" при юношите старша възраст. Пловдивчани спечелиха кат... цялата новина

16:35 ч., 19.02.2024 г.
Отборът на Виктория Волей (Пловдив) спечели втора поредна победа в мъжката Висша лига на България. След като през миналата седмица пловдивчани н... цялата новина

08:55 ч., 05.02.2024 г.
Представителният тим на Виктория Волей (Пловдив) пропусна да поднесе изненадата във Висшата лига на България. Пловдивчани загубиха домакинството... цялата новина

12:31 ч., 29.01.2024 г.
Отборът на Виктория СИЛА (Пловдив) загуби с 0:3 гейма при гостуването си на Изгрев (Ябланица) в мач от поредния кръг на мъжката Висша лига. Млад... цялата новина

14:48 ч., 22.01.2024 г.
Отборът на Виктория СИЛА (Пловдив) не успя да победи гостуващия тим на Софийски университет след над 2-часова волейболна драма в спортния компле... цялата новина

16:29 ч., 27.12.2023 г.
Националният отбор на България по волейбол за мъже под 18 години замина днес за Италия, където в следващите дни ще проведе пореден мини лагер. В... цялата новина

12:42 ч., 22.12.2023 г.
Мъжкият отбор на Виктория Волей (Пловдив) победи ГРАД (Белоградчик) с 3:0 гейма в четвъртфинален мач за Купата на България за Висшата лига. Двуб... цялата новина

12:28 ч., 18.12.2023 г.
Представителният отбор на Виктория Волей (Пловдив) се класира за четвъртфиналите за Купата на България за мъжката волейболна Висша лига. Това ст... цялата новина

15:09 ч., 12.12.2023 г.
Представителният отбор на Виктория СИЛА (Пловдив) с завърши с победа първия полусезон във волейболната Висша лига. Пловдивчани надиграха с 3:1 г... цялата новина

10:38 ч., 28.11.2023 г.
Прекадетите на Виктория Волей (Пловдив) загубиха последната си среща от първия кръг на регионалното първенство в тази възраст (момчета до 16 год... цялата новина

12:26 ч., 27.11.2023 г.
Мъжкият отбор на Виктория Волей (Пловдив) записа първа победа за сезона във Висшата лига на България. Младите пловдивчани надиграха отбора на ГР... цялата новина

12:08 ч., 20.11.2023 г.
Представителният отбор на Виктория Волей (Пловдив) записа четвърта загуба във Висшата лига на България при мъжете. "Оранжевите" отстъпиха на Сла... цялата новина

11:01 ч., 16.11.2023 г.
Един от известните пловдивски волейболисти в момента осъществи трансфер в Турция. Става въпрос за Николай Къртев, който до този момент играеше з... цялата новина

15:45 ч., 07.11.2023 г.
Виктория Волей (Плбовдив) записа победа и загуба в официалните си мачове от изминалите кръгове. Представителният отбор на клуба допусна втора за... цялата новина

16:24 ч., 02.11.2023 г.
Отборът на Виктория Волей (Пловдив) стартира с победа и загуба в първи регионален турнир от държавното първенство по волейбол при момчетата до 1... цялата новина

09:50 ч., 24.10.2023 г.
Отборът на Виктория Волей (Пловдив) се класира за финална четворка на регион "Тракия" при 18-годишните. Това стана факт, след като пловдивчани с... цялата новина

13:00 ч., 15.09.2023 г.
Пловдивският волейболен клуб Виктория С.И.Л.А завърши първата част от подготовката си за новия сезон. "Оранжевите" се завърнаха от подготвителни... цялата новина

12:18 ч., 31.05.2023 г.
Момчетата на Виктория Волей (Пловдив) се класираха на четвърто място във финалите на междурегионалното първенство по миниволейбол. Турнирът се п... цялата новина

12:51 ч., 19.05.2023 г.
Момчетата на Виктория Волей (Пловдив) до 12 години се класираха за финалите на държавното първенство по волейбол в тази възраст. Това стана факт... цялата новина

12:21 ч., 15.05.2023 г.
Момчетата до 16 години на Виктория Волей (Пловдив) завършиха на 5-о място държавното първенство по волейбол в тази възраст. Това стана факт след... цялата новина

15:50 ч., 03.05.2023 г.
Отборът на Виктория С.И.Л.А. (Пловдив) завърши на второ място в крайното класиране на волейболната "А" група (трето ниво на този спорт у нас) пр... цялата новина

14:09 ч., 13.04.2023 г.
Формацията на Виктория Волей (Пловдив) за момчета до 16 години се класира директно за финалния турнир на държавното първенство по волейбол в таз... цялата новина

13:13 ч., 10.04.2023 г.
Селекциите на Виктория Волей (Пловдив) за момчета до 16 и момчета до 18 години гостуваха на ВА "Стойчев-Казийски" в подбалканския град Панагюрищ... цялата новина

09:59 ч., 06.03.2023 г.
След изиграването на вторият турнир в регион "Тракия" отборът на Виктория Волей (Пловдив) до 16 години спечели региона си без загубен гейм и про... цялата новина

14:55 ч., 27.02.2023 г.
Със сериозен интерес и ползотворна работа премина поредният треньорски семинар, организиран от Българска федерация по Волейбол (БФВ). Четвъртото... цялата новина

08:50 ч., 20.02.2023 г.
Виктория Волей (Пловдив) загуби битката за първото място в регион Тракия от държавното първенство по волейбол при юношите старша възраст. Пловди... цялата новина

16:40 ч., 28.12.2022 г.
В Пловдив приключи вторият коледен волейболен турнир в памет на Янчо Янев -  Барона. Надпреварата се проведе в спортна зала С.И.Л.А и в нея взех... цялата новина

10:27 ч., 28.11.2022 г.
Момчетата на Виктория Волей до 16 години спечелиха ХХI мемориален волейболен турнир в памет на Тома Пенчев. Надпреварата се проведе във физкулту... цялата новина

16:15 ч., 14.11.2022 г.
Волейболистите на Виктория СИЛА (Пловдив) загубиха драматично първия си официален мач за новия сезон в "А" Национална волейболна група. Възпитан... цялата новина

16:57 ч., 10.11.2022 г.
Пловдивският волейболист Петър Христосков отново изигра впечатляващ мач в Италия. Той и тимът му ЕрмГруп Сан Джустино записаха трета победа в на... цялата новина

10:26 ч., 08.11.2022 г.
Отборът на Виктория СИЛА (Пловдив) стартира със служебна победа участието си в А Национална волейболна група през настоящия сезон. Пловдивчани т... цялата новина

14:25 ч., 04.11.2022 г.
Преименуваният наскоро волейболен клуб Виктория СИЛ... цялата новина

15:42 ч., 01.11.2022 г.
Пловдивският волейболен клуб Виктория Волей направи важна крачка в своето развитие, похвалиха се от клуба. "Викторианци" подписаха договор за па... цялата новина

13:13 ч., 31.10.2022 г.
Отборът на Виктория Волей (Пловдив) стартира с победа в държавното първенство по волейбол за юноши старша възраст. "Викторианците" се наложиха 3... цялата новина

09:24 ч., 17.10.2022 г.
Силно подмладеният отбор на Виктория Волей (Пловдив) завърши на второ място в мъжкия волейболен турнир за Купа "Пловдив", научи Plovdiv2... цялата новина

16:04 ч., 14.10.2022 г.
Отборът на Виктория Волей (Пловдив) ще бъде домакин на четиристранен мъжки волейболен турнир за Купа "Пловдив", научи Plovdiv24.bg... цялата новина

14:01 ч., 30.09.2022 г.
Отборът на Виктория Волей (Пловдив) отново ще залага основно на състезатели от своята детско-юношеска школа за предстоящия нов сезон, съобщиха о... цялата новина

17:36 ч., 01.09.2022 г.
Отборът на Виктория Волей (Пловдив) стартира днес официално подготовката си за новия сезон. Пърата част от нея ще протече на морето с 10-дневен ... цялата новина

09:53 ч., 06.07.2022 г.
Момчетата на Виктория Волей до 13 години завършиха на 4-то място в предварителната си група на финалите в Държаваното първенство в тази възраст.... цялата новина

16:14 ч., 05.07.2022 г.
Пловдивският волейболист Петър Христосков ще продължи кариерата си в Италия. Диагоналът премина в местния клуб Ермгруп Палаволо Сан Джустино.... цялата новина

14:56 ч., 27.06.2022 г.
Отборът на Виктория Волей (Пловдив) завърши на четвърто място в крайното класиране на държавното първенство по волейбол при прекадетите, научи <... цялата новина

12:39 ч., 22.06.2022 г.
Отборът на Виктория Волей (Пловдив) се класира за финалната четворка от държавното първенство по волейбол при прекадетите, научи Plovdiv... цялата новина

19:27 ч., 20.06.2022 г.
Отборът на Виктория Волей (Пловдив) завърши на 5-о място в крайното класиране от финалния турнир по мини волейбол на регионите "Тракия“ и "Струм... цялата новина

17:37 ч., 16.06.2022 г.
Отборът на Виктория Волей (Пловдив) за момчета до 13 години (набор 2009) се класира за финалите от държавното първенство по волейбол за тази въз... цялата новина

16:04 ч., 06.06.2022 г.
Отборът на Виктория Волей (Пловдив) завърши на 5-о място в празничния турнир "100 години волейбол“, който бе за прекадети (състезатели, родени 2... цялата новина

17:24 ч., 02.06.2022 г.
Отборът на Виктория Волей (Пловдив) се завърна от Панагюрище, където се проведоха финалите по детски волейбол в региона при най-малките състезат... цялата новина

17:47 ч., 30.05.2022 г.
Отборът на Виктория Волей (Пловдив) завърши на 4-то място в крайното класиране на държавния шампионат по волейбол при кадетите (родени 2005 и 20... цялата новина

18:29 ч., 27.05.2022 г.
Виктория Волей (Пловдив) е сред 4-те най-добри отбора в България при кадетите (родени 2005 и 2006 година). "Викторианци“ се класираха за финална... цялата новина

20:16 ч., 26.05.2022 г.
Отборът на Виктория Волей (Пловдив) е само на една победа от класиране за финална четворка от държавното първенство по волейбол при кадетите (ро... цялата новина