Треньорът на Локомотив Пловдив Александър Тунчев призна, че е доволен от спечелената точка след равенството 1:1 срещу Славия.
Ето какво каза най-младият наставник в Първа лига след края на двубоя в столичния квартал "Овча купел":
Може би ситуациите бяха през първото полувреме, но като цяло се получи равностоен мач. Разбира се, че съм доволен, въпреки че имахме нагласата да победим. Славия са труден отбор и с оглед на ситуациите, резултатът е реален.
Теренът беше доста тежък и през по-голямата част от двубоя имаше повече единоборства.
До края на годината ни остава само един мач. Виждаме, че който подцени отбора на Ботев (Враца), има доста проблеми с това. Така че ще направим всичко възможно това да не се случи.
Има още какво да се желае от момчетата, но като цяло съм доволен от есенния полусезон.
Александър Тунчев