Тунчев: Явно още сме в Европа, а там мачовете вече свършиха
Автор: Стойчо Генов 20:58 / 22.08.2021Коментари (12)5236
Треньорът на Локомотив Пловдив Александър Тунчев призна, че футболистите му не са изпълнили неговите указания и затова се е стигнало до загубата от Славия с 0:1 на "Лаута". Младият специалист бе твърде лаконичен в коментара си за мача:

"За пореден път бяхме безлични през първото полувреме. Нямаше агресия, не успяхме да контролираме топката. А в съблекалнята си говорихме точно това. Загубихме 45 минути, в които се лутахме. Явно още сме в Европа, а си говорихме, че там мачовете вече свършиха", заяви наставникът на черно-белите.