Фенклубът на Локомотив Пловдив напомни на "черно-белите" привърженици, че организираната кампания за купуване на членски карти е към своя край.

Plovdiv24.bg публикува без редакторска намеса официалното съобщение от "Лаута":

Напомняме, че тазгодишната кампания за членство във Фенклуб Локомотив Пловдив е към края си.

Приемането на заявки за златни карти ще бъде до края на месеца, след това ще можете да се сдобиете само със стандартна или детска карта!

За тези, които все още не за заявили своята карта, можете да го направите чрез онлайн магазина ни, на лично съобщение на Фейсбук страницата ни или да закупите стандартна или детска карта от фен-шопа и барчето на Лаута.

Само Локо!