Треньорът на Локомотив Пловдив Александър Тунчев смята, че отборът му е заслужавал победата при равенството 0:0 срещу Арда (Кж).

Ето какво каза наставникът на черно-белите след края на двубоя на "Лаута":

Създадохме няколко добри положения, но за наше нещастие не успяхме да ги реализираме. Мисля, че заслужавахме победата. Нашите футболисти успяха да се приспособят по-бързо към тежкия терен и просто ни липсваше голът.

През паузата работихме доста добре. Беше хубаво да презаредим батериите. Получи се, но когато ти убягва победата, напрежението идва малко в повече.

През зимната пауза ще решаваме за Росен Колев.

Очаква ни доста сгъстен цикъл, не знам как така се прави програмата. Сега има доста умора у футболистите, но ще трябва да ги възстановяваме бързо.