Представителният отбор на Локомотив (Пловдив) продължава с двуразовите занимания по време на своята зимна подготовка. Вчера “черно-белите" имаха почивен ден, а днес подновиха тренировки.

Локомотивци започнаха с фитнес, а после се преместиха на централния терен на “Лаута".

От днес има още двама на проби в редиците на вицешампионите, потвърдиха от клуба. Единият е крилото Самсон Комолафе, а другият е атакуващият полузащитник Милислав Попович. Те тренират с Локомотив, заедно с другите трима играчи, които все още се тестват от треньора Александър Тунчев - Филип Колев, Христо Иванов и Мирослав Пушкаров.