Бившият вече вратар на Локомотив Пловдив Мартин Луков използва личния си профил във Фейсбук, за да подкрепи отбора преди днешния европейски мач срещу Словачко. В момента националът е на подготвителен лагер с новия си клуб Ал Тай (Саудитска Арабия).

Plovdiv24.bg публикува без редакторска намеса това, което написа Мартин Луков:

Успех на ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ днес, отборът, който ми даде толкова много за последните три години. Емоциите, които преживяхме бяха наистина неописуеми с думи... Голямо благодаря за всичко на ръководството, треньорите, съотборниците ми и на уникалните фенове, които бяха ВИНАГИ С НАС в добро и лошо...

Днес е голям ден, отново ЛОКОМОТИВ играе в Европа. Подкрепете момчетата,а те ще ви се отблагодарят със сърцата игра и надяваме се всички на една страхотна победа!

НЕ ПРОСТО ОТБОР...... СЕМЕЙСТВО!

САМО ЛОКО АЛЕ, С ЦЯЛОТО СИ СЪРЦЕ, АЗ ОБИЧАМ ТЕ!