"Ботев" (Пловдив) преговаря с полския шампион Легия (Варшава) за провеждането на контролна среща. Спарингът ще се проведе в Кипър, където "канарчетата" ще бъдат на подготовка.
В момента се уточняват последни детайли около съперниците, които "жълто-черните" ще срещнат на Острова на Афродита. "Ботев" (Пловдив) се събира за първа тренировка през 2014 г. на 10 януари.
"Канарчетата" ще проведат два лагера в Кипър. Първият е от 12 до 26 януари. След това отборът ще получи тридневна почивка. От 30 януари до 14 февруари е вторият лагер на "Ботев" (Пловдив) на средиземноморския остров.
Източник: Блиц












намръщен
на 27.12.2013 г.
На кой от двата отбора ще пази Стаховяк?
ZERO
на 26.12.2013 г.
Какво по-добре да играем с класни отбори по време на подготовката. Дано Мърито се вземе в ръка да подготви много добре отбора за тежкия полу-сезон който ни предстои. Да изгони безхаберниците и дано вземе добри играчи през този трансферен прозорец.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!