В Ботев прибират по 10 000 лева за Коледа
Автор: Екип Plovdiv24.bg 10:12 / 07.12.2013Коментари (5)3766
Футболистите на Ботев (Пловдив) имат шанс да заработят поне по 10 000 лв. чисто за Коледа, ако продължат победната серия. Тя започна с 6:1 над Черноморец, продължи с първия успех от 20 години над Славия в София и с 2:1 над ЦСКА в четвъртък. Кожата на "червените" бе оценена на 3000 лв.

Най-малко толкова могат да заработят "канарчетата" на "Лаута" в неделя при победа срещу Локомотив (Пловдив) в 94-ото градско дерби. Идния четвъртък "жълто-черните" посрещат Берое в битката за Тракия в последния мач на стадион "Христо Ботев", преди да бъде разрушен. На 16 декември Ботев гостува на Черно море.

Откакто Цветан Василев стана собственик на клуба, футболистите получават заплати и премии не само в срок, но понякога и ден-два по-рано.

Източник: "Труд"