Спортните новини: Днес (0) | Вчера (28)
Локо вкара 4 на Марица за едно полувреме, играч на проби с гол и две асистенции
Автор: Екип Plovdiv24.bg 16:46 / 16.01.2019Коментари (0)6187
Локомотив Пловдив победи съгражданите си от Марица с 4:0 в контролен мач, който се игра на стадиона в Лаута, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Всичките попадения поднаха през второто полувреме.

Впечатление направи намиращият се на проби нападател Никола Марич, който се отчете с гол в 67-ата минута и две асистенции. Другите попадения за домакините вкараха Бирсент Карагарен (51), Ален Ожболт (62-дузпа) и Парвиз Умарбаев (64).

Четвърт час преди края Бирсент Карагарен удари греда.

В 5-ата минута Янко Ангелов стреля директно от фаул, но след рикошет в стената топката излезе в корнер. В 19-ата минута, в рамките на няколко секунди, се откриха два шанса пред Вилим Посинкович и Игор Банович, но резултатът остана непроменен. В 44-ата минута изстрел от границата на назателното поле на Абделхаким Буна затрудни стража на гостите.

През вторите 45 минути Бруно Акрапович излезе с различна единайсеторка. В 50-та минута Бирсент Карагарен напредна от дясно, нахлу в наказателното поле и матира вратаря на "жълто-сините" за 1:0. В 61-ата минута Никола Марич бе спънат в наказателното поле и реферът отсъди дузпа. Зад топката застана Ален Ожболт, който не сбърка за 2:0.

В 64-ата минута изстрел от дистанция на Парвиз Умарбаев направи преднината на Локомотив 3:0. В 67-ата минута каращият проби Никола Марич реализира за 4:0 с първия си гол в срещата. Той засече центриране от дясното крило на Ален Ожболт. В 73-ата минута Бирсент Карагарен нацели страничния стълб след удар от ляво по атаката на Локомотив.

Следващата проверка е на 20 януари от 14:30 с Локомотив (Горна Оряховица) на Лаута.

Това бе първа контрола за Марица и втора за Локомотив. Преди това възпитаниците на треньора Бруно Акрапович разгромиха юношите старша възраст с 8:0.

Локо: Мартин Луков, Стивън Езе, Лукас Масоеро, Милош Петрович, Мустафа Абдулахи, Абделхаким Буна, Янко Ангелов, Игор Банович, Анте Аралица, Димитър Илиев, Вилим Посинкович (Илко Пиргов, Асен Георгиев, Димитър Везалов, Йосип Томашевич, Уирис Густаво, Момчил Цветанов, Бирсент Карагарен, Ален Ожболт, Никола Марич, Октай Юсеин).

Марица: Илия Николов, Даниел Спасов, Джунейт Узунов, Николай Димитров, Христо Янчев, Айкут Янъков, Тодор Тимонов, Запрян Запрянов, Мирослав Радев, Пламен Табаков, Лъчезар Ангелов (Горан Гръблев, Мартин Анастасов, Йордан Пейчинов, Атанас Савов, Георги Георгиев, Ерик Смилянов, Стоян Пидев, Милен Тантев).