"Канарче" опита да вкара от центъра като Неделев
Автор: Екип Plovdiv24.bg 10:17 / 03.03.2019Коментари (0)4807
©
Ботев (Пловдив) допусна минимална загуба с 0:1 от Лудогорец в среща от 17-ия кръг на Елитната юношеска група до 19 години. Двубоят се игра на базата в Коматево.

Единственото попадение в мача падна в 29-ата минута. Преминалият през школата на "канарчетата" Димитър Митков откри резултата с прекрасно изпълнение на свободен удар от над 25 метра.

В 37-ата минута ботевистите бяха близо до попадение в стил "Тодор Неделев". Тодор Петков получи топката около централния кръг на терена и стреля, кълбото се насочваше под напречната греда, но стражът на гостите се намеси блестящо и изби в корнер.

Ботев игра в състав: Марио Усков, Димитър Балинов, Васил Пунарджиев, Тодор Петков, Габриел Земярски, Благовест Данчев, Димитър Тонев (к), Димитър Аврамов, Станислав Работов, Евгени Димитров, Иван Василев (Георги Трифонов, Димитър Пройчев, Атанас Янков).