Марица с минимална загуба от елитен сръбски отбор
Автор: Стойчо Генов 18:03 / 29.01.2022Коментари (0)1824
©
Отборът на Марица (Пловдив) записа второ поредно поражение в контролните срещи от подготвителния лагер в Турция. Жълто-сините отстъпиха на сръбския Раднички (Крагуевац) с 0:1 на един от многобройните терени в курорта Белек.

Маричани показаха приличен футбол, а през първото полувреме удариха и греда. Това стана след удар на халфа Янко Ангелов. Двубоят бе изгледан от собственика на клуба Христо Христов, а мача пропусна голмайсторът Мариян Тонев.

Единственият гол в спаринга падна в 60-ата минута, когато след подаване на Ковачевич в чиста позиция се озова Никола Ристович и той прати топката в мрежата.

Загубата е трета поредна за Марица от началото на подготовката. Следващите две проверки ще са срещу руските Том (Томск) и Ротор (Волгоград).