Локомотив разгроми с 6:0 аматьорския Белица в контролна среща, играна в Банско.
Точни за "черно-белите" бяха Валери Георгиев, Петър Атанасов, Бранимир Костадинов, Ели Маркес, Спас Делев и Станко Йовчев.
Проверката беше първа на новосформираният от Емил Велев отбор.
Собственикът на "смърфовете" Константин Динев не присъства на двубоя.
Съставът на Локомотив: Йордан Господинов, Богомил Дяков, Валери Георгиев, Раде, Милен Кикарин, Георги Вълчев, Ели Маркес, Александър Якимов, Бранимир Костадинов, Славчо Шоколаров, Петър Атанасов (Спас Делев, Станко Йовчев)












NHB
на 26.06.2014 г.
Кокича извикал наркомана да направят една тройка с Емилия ама тя била възпрепятствана и те двамата се разбрали по мъжки.
narkoman
на 26.06.2014 г.
пак питам - Къде е Потник 2014? Кога се връщат Камбура и Златински. Нямате ли "достойнство" да си изпълните обещанието? Къде бяха "хилядите" противници на Коко на "блокадата". Защо плолицията не арестува бомбадийте и палителите на Лаута? Кой заплащва с СМС-си и защо още е на свобода? В Европа ли живеем и защо полицията не си върши работата?
Ювиги
на 26.06.2014 г.
Който не харесва Динев да не ходи на мач ама и да не пречи на другите да ходят и гледат мачове.Динев каза че продава Локомотив, хайде като сте ербап купете го. Той също каза че ако се намери кой да издържа отбора ще прехвърли акциите на Бонев. Действайте какво чакате, но с такива фенове на дали някой ще се съгласи да си влага парите. Че погледнете освен убитите трима собственици всички останали са се махнали под натиск на група лумпени.
hoodlom
на 26.06.2014 г.
Тея от Белица не бяха ли дошли с мечките на Бриджит Бардо?
Вън говедата от Пловдив
на 26.06.2014 г.
Кокооу прибери си версиите :)
NHB
на 26.06.2014 г.
Наркомана не бил лапал Кокича просто защото му харесвало вкуса на морската вода ами защото го уважавал като човек.
хаджи Нено
на 26.06.2014 г.
Добре поне, че в локо всичко е наред
narkoman
на 26.06.2014 г.
Абе, къде е Потник 2014? Нали обещахте
LLLLL
на 26.06.2014 г.
Имаме новина ! Наркомана вече официално е част от отбор БАРДАК ! След изкарани проби при СВИНЯТА , при които го "освободил от напрежението"-потници , над 200 пъти , му е предложен едногодишен договор , който е бил приет с охолство от "свирача" Заплата естествено няма да получава , но ще се радва на премии след всяко едно театрално представление на ''отбора" . ДЕБЕЛИЯ е събрал театралната трупа и е заявил на артистите , че в предвид увеличаващите се разходи за фолка , ще има има много "спектакли". Задълженията на наркомана , ще бъдат издухване на цялата трупа артисти/футболисти , след всяка една футболна пародия ! Получил се малък гаф , като преди да разбере , че режисъора на трупата-говедото е освободил двамата чернокожи футболисти дошли на проби , наркомана вече ги бил освободил от напрежението . Но всичко било прието с усмивка .Да честитим на наркомана новата длъжност !!!
NHB
на 25.06.2014 г.
Наркоман от тебе искам само да знам Кокича предупреждава ли те преди да свърши с потупване по главата или ти сам разбираш?
Nako_1912
на 25.06.2014 г.
Ще ви разпорим в 10-я кръг. С това отборче от пайтаци имате шанс сама срещу Белица, Белово, Белозем, Брани поле и Белащица.
бай_Мангал
на 25.06.2014 г.
Саде Локо ,саде Коко! Локо шампион и в ШЛ. е*ан за потниците~! Юрууууууш!
Бор-чвор
на 25.06.2014 г.
Коко Динев сбъдва мечти! Отново е събрал отбор,който мачка с по 6-0 !
LAUTA WARRIOR
на 25.06.2014 г.
Смьрт за дебелия пльх превьрна отбора ни в бардак за всичко което стори да те ши*а слон
narkoman
на 25.06.2014 г.
Потниците са в траур - Локо победи и има добър отбор! Горките неосъзнати жълтурци
Oskar
на 25.06.2014 г.
Иван, Неграмотен и Наркоман обещали на Динев да присъстват на този мач за да подкрепят със знамена управлението, но за съжаление се увлекли с хапчетата и си останали вкъщи.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!