Нефтохимик е напът да си осигури първото зимно попълнение. Пред подпис с клуба е Симеон Райков. Нападателят бе освободен в понеделник от Локомотив (Пд).
Договорът на футболиста бе прекратен по взаимно съгласие, тъй като играчът не попадаше в плановете на Едуард Ераносян. "Смърфовете" благодариха на Симеон Райков и му пожелаха много бъдещи успехи в личен и професионален план.
"Шейховете" от своя страна са реагирали светкавично и са се свързали с офанзивния футболист, твърди "Меридиан мач". Христо Янев е добре запознат с качествата му и е настоял за неговото привличане на "Лазур".
Двете страни са постигнали скоростна договорка и само извънредно предложение от друг клуб може да провали сделката. Очаква се в близките дни Райков да пристигне в Бургас, за да подпише договора си.
Ако крилото акостира в Нефтохимик, той ще се превърне в поредния футболист минал през голям клуб в елита, който акостира на "Лазур".












Poco loco
на 08.12.2016 г.
Жалко.И аз го харесвах като футболист.
локомотив пд
на 07.12.2016 г.
Защо бе хора така постъпихте с момчето.Какво не ви хареса в него ,че го освободихте.Райков защо напусна ЧМ .Дано не грешите но се съмнявам.
Попсимеонов
на 07.12.2016 г.
Наше момче...не трябваше да го губим!!!
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!