Локомотив и Банско не си вкараха голове
Автор: Екип Plovdiv24.bg 11:45 / 28.07.2011Коментари (51)6450
Отборите на Локомотив и Банско не излъчиха победител и завършиха 0:0, в контролна среща игра на комплекс "Пири" в Банско. Проверката бе и последна за пловдивчани от подготвителния лагер на. Жегата в Банско също се оказа причина да няма попадения в тази среща. На няколко пъти главния рефер Драган Стойков спираше играта, за да може двата отбора да глътнат студена вода.

Първото полувреме ще се запомни единствено с пропуските на Базил дьо Карвальо и Йордан Тодоров, които имаха по няколко опасни положения за реализиране на гол, но така и не успяха.

През втората част пловдивчани започнаха добре двубоя създадоха също 2-3 положения за гол, но завършващите им удари бяха неточни в тази среща. В края на срещата Ерош и Даксон можеха да вкарат гол, но ударите и на двамата от фаул не затрудниха стража на Банско.

След тази среща отбора ще бъде пуснат в почивка до срещата им с Любимец в събота от 18 часа, когато е и официалното представяне на отбора пред феновете на стадион "Локомотив".

Състав на Локомотив: Стоян Ставрев; Джереми Родригес, Атанас Рибарски (52' Мартин Кавдански), Ангел Йошев (52' Пламен Крачунов), Михаил Венков; Любомир Витанов (52' Валери Георгиев), Христо Златински (60' Даксон Да Силва); Габор Ерош, Йордан Тодоров (65' Сержиньо), Драги Коцев (65' Здравко Лазаров); Базил дьо Карвальо;