Ръководството на Локо Пд иска да преотстъпи двама от каращите проби в клуба чужденци на Любимец.

Става въпрос за чилийския плеймейкър Карлос Еспиноза и португалския нападател Руй Ферейра. От Лаута смятат да подпишат с двамата и вече са ги предложили на тима от столицата на дините.

От тима са на мнение, че е по-добре да преотстъпят Еспиноза, за да се адаптира към българския футбол, след което да си го върнат обратно. Най-вероятно другият тестван през последните две седмици - аржентинецът Джонатан Касасола, ще бъде отпратен.

Източник: в. "7 дни спорт"