Днес спортно-техническият щаб на Локомотив се отказа от услугите и на друг чуждестранен футболист, който е на пробен период в представителния отбор на лагера в Банско. Става въпрос за французина Жоел Томас, който не успя да впечатли с качествата си треньорския щаб на пловдивчани и ще търси късмета си другаде.
За Пловдив ще потеглят и повечето "черно-бели" юноши, като единствен остава защитникът Борис Бисеров. Участниците в първенството на елитната юношеска група Илиян Марчев, Свилен Щерев и Аян Садъков ще получат седем-дневна почивка, след което ще се завърнат към лагера в комплекс "Пири". Причина за решението е продиктувано от факта, че последният кръг от юношеското първенство се проведе на 12-ти юни, седмица преди Драган Канатларовски да изведе футболистите си за първа тренировка.
Спортно -техническият щаб ще продължи да следи развитието на другите двама кадъра от родната школа. 17-годишният Запрян Запрянов ще продължи подготовката сред връстниците си, а на 21-годишният ляв бек Иван Светлев ще бъде потърсен отбор, чрез който да бъде следено развитието му.
Източник: lportala.net












campeon2004
на 28.06.2011 г.
Ей,нямат спиране тези посерковци,където има писано за ЛОКОМОТИВ - първи са....!!!
Eдин отбор
на 27.06.2011 г.
Абе тоя нали уж щеше да бъде машина пък то...пак язък.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!