Локо смачка Банско в контрола
Автор: Екип Plovdiv24.bg 12:16 / 17.07.2011Коментари (44)8322
Локомотив тотално надигра Банско в контрола, но победи втородивизионния отбор само с 4:0. Срещата бе част от четиристранния турнир, в който участват още отборите на Черно море и Славия. Това бе трети мач на Локо от турнира след загуба от Черно море и равен със Славия.

"Смърфовете" бяха пълни господари на терена и се скъсаха да пропускат чисти положения. Още в самото начало обичаният заподозрян Дарио Захора пропусна от чиста позиция. Преди почивката Захора бе пробван като дясно крило, а на върха на атаката му партнираше Базил дьо Карвальо. Въпреки пропуските Захора се представи много добри и почти всички опасности идваха от неговата зона. Така паднаха и головете. Още в 22-та минута Захора проби от дясно, навлезе в центъра пред наказателното, пусна към Христо Златински, който върна на Карвальо и нападателят с плътен удар по земя откри резултата.

В 30-та минута отново след пробив от дясно и успоредно подаване Карвальо от близо удвои преднината на "черно-белите".

Малко по-късно упражнението бе повторено, но този път завършващия удар бе на Драги Коцев.

След почивката Канатларовски смени почти целия състав, но това не промени статуквото на терена. "Смърфовете" редяха атака след атака. Фрапантни пропуски сами срещу вратаря направиха Захора, Златински и Йордан Тодоров.

В последната минута Сержино проби технично и бе спънат в наказателното поле, а Захора от дузпа оформи крайното 4:0.