Без голмайстора на "А" група Мартин Камбуров ще излезе Локо Пловдив утре срещу Добруджа в първия четвъртфинал за купата.
Голмайсторът на "черно-белите" получи пети жълт картон при загубата от Славия и ще бъде наказан за един мач. Това означава, че Камбуров ще бъде на линия за дербито с Ботев Пловдив.
Аут за мача в Добрич е и Георги Коруджиев, който бе изгонен срещу белите и също ще бъде наказан днес от ДК към БфС за един мач. Заседанието на комисията започва от 13:00 часа.












Аврамoв
на 11.03.2014 г.
Щом и камбурпаша няма да играе по добре не тръгвайте , само гъз- път и срам събирате
Yellow Devil
на 11.03.2014 г.
буфери след изключителната подготовка която направихте в Испания не сте готови физически да играете цикъл сряда - неделя и то важни мачове със силни отбори. Ще го разберете много скоро - още този уикенд
for all
на 11.03.2014 г.
Утрешния мач няма да е никак лесен и спокойно можем да го загубим с оглед на малоумните изяви на Станков и жалката ни игра от началото на годината! Така, че въобще не се учудвайте, ако утре не победим! Добре е, че има реванш, но с тази игра за купи и победи в предстоящите мачове е глупаво да се мисли! Отделно и ситуацията в клуба е нажежена не от вчера и това няма как да не се отрази на играта на футболистите ни! Марто е един от 2-3 мата ни футболисти, които се раздават докрай на терена и безспорно неговото име няма как да бъде опетнено и обобщавано с тези, които играят по свирката на Динев и подлогите му! Марто е един от тримата най-успели футболисти в Локомотив (чисто статистически) като само Зума и Гочо са вкарали повече голове от него, но има огромна вероятност единия поне да бъде задминат в близко бъдеще!? Да си жив и здрав Марто и дано в неделя да съсипеш живота на самозабравилите се еничари !
LAUTA WARRIOR
на 11.03.2014 г.
СМЬРТ ЗА ЖЬЛТАТА ЗГАН !! ЦЕЦО В ЗАТВОРА МЬРИ В АНАДОЛА !
ПетАк ШЕСТаков
на 11.03.2014 г.
Марто, искаме победа над селяните. Засега ги водим само с 3 победи, нека след неделя станат 4.
rangers
на 11.03.2014 г.
Taka, така важното е да го набиеш на коматевските цигани-еничари
nib
на 11.03.2014 г.
Видно е, че при сегашната законно избрана власт животът в държавата се подобрява
LPFC 1926
на 11.03.2014 г.
Ако ги бием-биеш слабаци,ако направим изненада-не ми се мисли...В другите държави(без Англия)подхождат с максимални усилия в мачовете за купата,не жалят футболисти и не ги пазят за следващия мач!Да видим този път какво ще ни сервират.Аз лично си пожелавам една победа,без контузени и наказани играчи!
ЛОКО ДО СМЪРТ
на 11.03.2014 г.
Идеално Марто да си отпочива за турците искам да ги отлепи два гола еничарите .
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!