Стотици фенове на Локомотив посрещнаха на Лаута в малките часове на нощта героите от финала за Купата на България. Футболисти и треньори отново пяха заедно с привържениците, като кулминацията на купона беше мощна заря, продължила близо 10 минути.
Шоуто ще продължи днес от 17,00 часа, обявиха от ръководството на Локомотив. Точно тогава стартира шествието от стадион "Локомотив" към площада пред Общината. Черно-белите ще вдигнат Купата на България от терасата на Община Пловдив в 18:00 часа.
"Нека всички заедно да споделим радостта от този исторически момент", обявиха още от Лаута.
Вижте в прикачения файл как бяха посрещнати на Лаута футболистите на Локо!












Srednia
на 16.05.2019 г.
Малоумна работа ,няма друго определение заради някакви си два отбора блокирана цялата магистрала,в 2 през ноща заря и гърмежи все едно е спечелена балканската война ,кой го позволява това,кой ще компенсира пътуващите,търговските обекти и соящите снощи,от чии пари извънреден труд на заптиетата да пазят шайка комплексирани импотентни хайдути,аман от фенските ви прояви
Пловдивският любимец
на 16.05.2019 г.
Най-напред искам да благодаря на всички фенове на Ботев които ни честитиха купата. Заслужена победа на Локомотив. Гола на Ожболт ни напълни душата. Тази купа остава в историята за всички времена. Всички на Лаута в 17:00ч
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!