Петко Петков е новият треньор на вратарите в представителния отбор на Ботев. Той замества на този пост досегашния наставник Тихомир Тодоров, съобщиха от клуба.
Това ще бъде трети престой на Петков в "жълто-черния" Клуб. Той бе треньор на вратарите в "канарчетата", когато начело на тима бяха Милен Радуканов и Станимир Стоилов.
След втория си престой при пловдивчани Петков бе треньор на вратарите в Славия, след което тренираше вратарите в юношеските формации до 19 и до 17 години на Националния отбор на България.
ПФК Ботев благодари на Тихомир Тодоров за демонстрирания професионализъм по време на работата му в клуба и му пожелава успех в бъдещите му тимове, се казва в официалното съобщение от Коматево.












минавам оттук
на 13.06.2016 г.
С нетърпение очаквах да го сменят. Дано сега нещата с нашите вратари да потръгнат.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!