Ръководството на ПФК Ботев използва официалната клубна страница във Фейсбук, за да обещае на своите привърженици вълнуващ месец април.
Реакцията от "жълто-черния" клуб идва след вчерашния важен успех над Славия с 1:0 на стадиона в столичния квартал "Овча купел".
Както Plovdiv24.bg своевременно информира читателите си, на 8 април (сряда) от 20.30 часа на стадион "Христо Ботев" е чаканото с огромен интерес поредно издание на дербито на Пловдив.
Ето какво написаха от ПФК Ботев:
Отборът реагира след лошия мач и постигна важна победа в София!
Ще се борим за целта до последно. Заедно можем всичко!
Очаква ни вълнуващ април. Само Ботев!