Plovdiv24.bg предоставя на своите читатели да наблюдават приятелската среща между Локомотив и Днипро на живо.
Гледай на живо: Локо - Днипро
© Plovdiv24.bg
Plovdiv24.bg предоставя на своите читатели да наблюдават приятелската среща между Локомотив и Днипро на живо.
| Още по темата: | общо новини по темата: 209 |
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| предишна страница [ 1/35 ] следващата страница | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Първата дигитална медия на Пловдив, стартирала на 6 юни 2004 г. Новини от града, страната и света — бързо, точно и независимо.
Следете ни:
Абонирайте се за нашия mail бюлетин:
За медията
Основни рубрики










toshibata
на 28.01.2014 г.
"Гледай на живо",а ми те само едните са живи
botevforever
на 28.01.2014 г.
Съдейки по емблемата - би трябвало да е играл автентичния "Локомотив".Беделев,Килапов,Калканов,Корадов - те ли играха?
Lacosta
на 28.01.2014 г.
Отборът ни е в плачевно състояние. Няма какво да се заблуждаваме. Никакъв облик, никакъв стил на игра. Честно казано, аз се чудя как сме на пето место с тоя некадърник за треньор.Цялата ни защита е за подменяне, но с кого? Коко даде парите от трансфера на Аймен за трибуната и сега няма кинти за добра селекция. Жив ташак сме майна.
Локо_1936
на 28.01.2014 г.
Много много слабички не могат да изнесат топката повече от два паса не могат да направат общо взето трагедия
for all
на 28.01.2014 г.
Смазаха ни, но поне не е 1-7!?
grobara
на 28.01.2014 г.
Добър мач за контрола,теа много добри..
група съветски учени
на 28.01.2014 г.
Коко пак направи тотото, закърпи бюджета за тоя месец. Браво Кокич, голям си бате!
Аврамoв
на 28.01.2014 г.
Много сте тихи бе МИШКИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ да ви е честито няма лошо ,друг път по малко си отваряйте свинските зурли . ай наздраве ,то бива ,бива ,ама цял вол за мезе не бива ..аз забравих вие сте като мазохистите колкото повечв ви бият толкова по кеф ви става !!
Аврамoв
на 28.01.2014 г.
ко става еееееее е*а*мааааааммм му5:0
Yellow Devil
на 28.01.2014 г.
Ми то се играе на една врата. Баси резила гол след гол
Levski
на 28.01.2014 г.
Руските мужици пак праскат парясницата на Пловдив!
Аврамoв
на 28.01.2014 г.
Смешници , още в първата минута -честито ,поне видяха хубав терен ,нищо че магаретата пасяха до преди час там.
toshibata
на 28.01.2014 г.
Тези да не играят на Лаута......като гледам отзад на Марешки трибуната.................
локомотив пд
на 28.01.2014 г.
Защо постоянно го прекъсвате??
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!