Ръководството на Ботев Пловдив напомни за трети път на своите привърженици, че деца до 16-годишна възраст ще влизат безплатно на стадиона за съботния мач срещу Славия.

Първият такъв анонс бе направен с информацията за пускането в продажба на билетите за двубоя.

След това в призива на финансовия благодетел Илиян Филипов също бе споменато за нововъведението.

Ето какво инфорлмираха от клуба преди минути:

Ботев Пловдив кани всички деца до 16-годишна възраст на съботния мач срещу Славия.

Елате на стадион “Христо Ботев" и усетете “жълто-черната" магия отблизо.

За всички деца до 16 години ръководството на клуба отпуска безплатни билети.

Вземете своите пропуски от клубния магазин на “Колежа".