Клуб на привържениците на Ботев Пловдив използва официалната си страница във Фейсбук, за да отправи пореден призив към "жълто-черните" фенове.
Той също е свързан с предстоящото дерби срещу Левски.
Отложеният мач от 6-ия кръг на Първа лига е във вторник от 17:30 часа на стадион "Христо Ботев“.
Plovdiv24.bg публикува без редакторска намеса официалното съобщение на КПБП:
Нека излезем от комфортната си зона и в мача с Левски да се раздадем напълно за Ботев Пловдив!
Призоваваме ви да се присъедините към Южната трибуна в подкрепата към жълто-черните! Да върнем страстта обратно!
Само Ботев! И в тежки и в силни моменти!