Днес беше теглен жребият за областния етап от турнира за Купата на България. Шест отбора от пловдивския регион изразиха желание да участват в надпреварата.
Ето и пълния жребий:
Първи кръг, 15 август, сряда, 18,00 часа
1. Раковски (Раковски) - Борислав (Първомай)
2. Сокол (Марково) - Марица-1921 (Пловдив)
3. Атлетик (Куклен) - Асеновец-2005 (Асеновград)
Втори кръг, 22 август, сряда, 18,00 часа
А. Победител от 1 - Победител от 3
Б. Победител от 2 - почива
Трети кръг, 29 август, сряда, 18,00 часа
Победител от А. - Почиващ от Б.
Играе се в един мач, като при равенство в редовното време се изпълняват направо дузпи. Домакинът на срещата поема разходите по нея, съобщиха от Зоналния съвет на БФС - Пловдив.