Кметът на Пловдив Иван Тотев обяви днес кога отдаването на стадион "Локомотив" на концесия ще влезе в дневния ред на общинския съвет, предаде репортер на Plovdiv24.bg.

"Очакваме още в една от първите сесии през януари да разгледаме концесията на стадион "Локомотив". В момента общината възлага икономически анализ на концесията", заяви градоначалникът.

Вижте изказването му по темата в прикаченото видео!