Отборът на Вихър (Белозем) стартира вихрено новия сезон в "А" областната група. Момчетата на треньора Атанас Любенов разгромиха ФК Момино с 5:1 като гости.
Срещата се развиваше изцяло под диктовката на гостуващия тим, който още до почивката отбеляза три безответни гола.
Домакините намалиха от дузпа, при която футболист на Белозем получи и червен картон, но в оставащите минути Вихър отбеляза нови две попадения.
В следващия кръг устремилият се към първите позиции млад отбор на Вихър (Белозем) посреща Металик (Сопот).