Община Пловдив, футболен клуб Локомотив и останалите 5 клуба на територията на спортния комплекс в Лаута намериха решение по сложния казус за концесията на стадион "Локомотив", предаде репортер на Plovdiv24.bg.
След близо 90-минутни преговори всички страни се разбраха да сключат отделни договори с футболния клуб, които да гарантират ползването на сегашните обекти след цялостното завършване на строителството на Лаута.
Преди това обаче спортните клубове трябва да прекратят действащите сега договори с общината за наем на съоръженията.
Вижте подробности от днешните преговори в прикаченото видео!
Намериха решение за концесията на стадион "Локомотив" (видео)
© Plovdiv24.bg












Локомотив Пловдивския Любимец
на 31.03.2017 г.
Като ползват новата база при същите условия за клубовете ще е по-добре.Трябва всички да работят за Спорта и бъдещето на нашите деца
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!