Вихър (Войсил) е новият член на "А" областна група. Това стана факт, след като отборът от родното село на Костадин Видолов спечели допълнителния бараж срещу Гоце Делчев (Горни Воден).
Двубоят се игра на стадион "Пловдив" и завърши 1:1 в редовното време. При изпълнението на дузпи обаче футболистите на Вихър бяха по-концентрирани и спечелиха с 4:3.
Plovdiv24.bg припомня на своите читатели, че това е втори бараж с участието на Вихър (Войсил) за влизане в "А" областната група. При първия опит преди няколко дни тимът загуби с 2:3 от ФК Марица 1951 (Любеново).
Костадин Видолов