Тимът на Бяла река от "Б" областна група - изток последва примера на елитния Литекс. Отборът от първомайското село бе изваден от групата за самоволно напускане на терена преди края на футболната среща с Манолско Конаре, съобщиха от Зоналния съвет на БФС - Пловдив.

До края на първенството на съперниците му ще бъдат присъждани служебни победи.

В същото време тимът на Сокол 2014 (Долни Воден) е глобен със 150 лева за безпричинно неявяване на срещата със Вихър (Строево) от "А" областна група.