Започна записването за новото издание на Лига Лаута, съобщиха за Plovdiv24.bg организаторите. Станалият вече традиция проект стартира своето пролетно издание.

Всеки желаещ да запише своя отбор може да направи това до 10 април във Фейсбук страницата на Лига Лаута.

Точно в 19:26 часа на 10.04 в прес залата на стадиона ще се проведе среща с организаторите, на която ще бъде съобщена и голямата награда за победителя в изданието.

Всички проходи от мачовете отиват за ДЮШ на Локомотив Пловдив. До момента проектът е генерирал над 10 000 лева за младите таланти на черно-белия клуб, уточниха още организаторите на Лига Лаута.