Заразени: Починали: Излекувани: Заразени: Починали: Излекувани: Заразени: Починали: Излекувани:
62687 3587 (5.7%) 56281 703 160 28 852 (4.1%) 573 497 266 416 555 5 274 717 (2%) 239 995 347
НачалоФутболТенисБаскетболВолейболДругиДЮШФутзалИнтервюГалерииЛичностиСтатистики
Спортните новини: Днес (16) | Вчера (8)
"Баските" от Куклен уверено крачат към "В" група
Автор: Екип Plovdiv24.bg 21:27 / 28.02.2016Коментари (0)5100
"Баските" от Куклен победиха убедително отбора на Момино с 4:1 в първия кръг от "А" Областна група Пловдив.

Атлетик доминираше през целия двубой, гостите от Момино предимно се браниха. Мощният домакински натиск даде резултат още в 7-та минута, Димитър Байрев откри резултата след неубедителна намеса на вратаря на гостите Биян Саид.

Последваха непрестанни атаки на баските, но при една контраатака на гостите, върнаха статуквото.

Домакините взеха инициативата в свои ръце и имаше само един отбора на терена. След центриране на Илхан Ибрамчик в наказателното поле, от дълбочина изскочи Рамадан Хайрула и удвои аванса за домакините.

С куп пропуски за домакините, се отличи Георги Гешев. Така и дойде и 75-aта минута, когато от около 30 метра с бомбастичен удар, игралият отлично Рамадан Хайрула, направи гол-шедьовър.

Борислав Хажиев оформи крайното 4:1 за "баските", след като излезна сам срещу врата и не сгреши.