Ръководството на ПФК Ботев ще продължи кампанията "Ръка за ръка с Ботев“ и за следващия домакински мач, който е срещу Спартак (Варна).

Чрез въпросната инициатива се избират деца, които излизат на терена заедно с футболистите на двата отбора преди официалните двубои.

Ето какво информираха днес от "жълто-черния" клуб след изминалия мач срещу Ботев (Враца):

23 деца се докоснаха до любимците си на съботния мач.

Малчуганите изведоха футболистите на терена на стадион "Христо Ботев“.

Кампанията "Ръка за ръка с Ботев“ ще продължи и в двубоя със Спартак Варна.