Над 2000 привърженици на Ботев (Пловдив) са ласували в анкетата за най-добър футболист на "жълто-черните" за 2025 година. Това обявиха от клуба, като феновете даваха своя вот в официалния клубен сайт.

Ето какво информираха по темата от ПФК Ботев:

Кой ще бъде големият победител в анкетата за Футболист на годината?

Кой ще стане най-добрият млад играч на “жълто-черните" за изминалата година?

Над 2000 привърженици гласуваха в анкетата на клубния сайт, битката бе оспорвана до последния глас.

Церемонията по награждаването ще бъде в неделя (14.12) от 18:00 часа на Коледен базар “Колежа".

Очакваме Ви!