Ветераните на Локомотив (Пловдив) се класираха за областния финал на държавното първенство. Това стана факт през вчерашния ден.
Първата среща с Раковски, която трябваше да се състои на 23 октомври, не се игра и “черно-белите" спечелиха служебно с 3:0.
Вчера локомотивци разгромиха като гости Стамболийски с категоричното 11:0.
Съперник на областния финал ще бъде Металик. Тимът от Сопот елиминира Ботев (Пловдив) с 4:2 след изпълнение на дузпи. В редовното време двубоят завърши 0:0.
Така областният финал Локомотив Пловдив - Металик (Сопот) ще се играе на 6 ноември от 14:30 часа на неутралния терен в Калояново.