Ветераните на Локомотив Пловдив ще вземат участие в пореден тристранен турнир. Те ще имат възможността да премерят сили този път с депутатските отбори на България и Румъния. Надпреварата ще се проведе тази събота (11.10) на “Лаута".

Двубоите ще започнат от 15:00 часа в съботния ден и ще приключат до 18:00 часа. Срещите ще се изиграят в следната последователност:

България – Румъния

Румъния – Локомотив

Локомотив – България

Plovdiv24.bg припомня на своите читатели, че преди две години депутатите на Румъния отново гостуваха на “Лаута" за шоу-мач срещу героите от САЩ 94′.