Ботев Пловдив ще изиграе контрола с Берое в паузата на шампионата.
Спарингът ще се състои на 5 септември от 11:00 часа на "Трейс Арена“ в Стара Загора.
Двубоят ще бъде със свободен вход за фенове и журналисти, уточниха от "жълто-черния" клуб.
Ботев Пловдив ще изиграе контрола с Берое в паузата на шампионата.
Спарингът ще се състои на 5 септември от 11:00 часа на "Трейс Арена“ в Стара Загора.
Двубоят ще бъде със свободен вход за фенове и журналисти, уточниха от "жълто-черния" клуб.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!