Новите фланелки в три цвята вече са в клубния магазин. Това заявиха от ПФК Ботев и публикуваха кадри с тениските.

"Вземи своята тениска в жълто, бордо или черно. Очаквайте скоро още артикули в магазина на “Колежа" и онлайн", добавиха още от "жълто-черния" клуб.