Финансовият благодетел на Ботев Пловдив Илиян Филипов отправи пореден призив към "жълто-черните" привърженици.

Plovdiv24.bg публикува без редакторска намеса изявлението на бизнесмена:

Ботевисти,

Днес достигнахме 2100 броя продадени карти. Но през последните дни броят на закупените карти е средно по едва 50 на ден.

Разберете, че без вашата подкрепа по трибуните трудно ще възродим любимия ни клуб.

Ние с екипа ми работим денонощно за тази кауза. Но без вас тази мисия е почти невъзможна.

Призовавам ви още веднъж – всеки да допринесе с каквото и както може.

Нека напълним Колежа на 19.07 и да дадем своята подкрепа на момчетата, които ще се борят със сърце, за да защитят емблемата ни.

Разберете, че всеки човек е важен за клуба ни в този труден момент.

С уважение към всички вас,

Илиян Филипов