Финансовият благодетел на Ботев Пловдив Илиян Филипов отправи пореден призив към "жълто-черните" привърженици.
Plovdiv24.bg публикува без редакторска намеса изявлението на бизнесмена:
Ботевисти,
Днес достигнахме 2100 броя продадени карти. Но през последните дни броят на закупените карти е средно по едва 50 на ден.
Разберете, че без вашата подкрепа по трибуните трудно ще възродим любимия ни клуб.
Ние с екипа ми работим денонощно за тази кауза. Но без вас тази мисия е почти невъзможна.
Призовавам ви още веднъж – всеки да допринесе с каквото и както може.
Нека напълним Колежа на 19.07 и да дадем своята подкрепа на момчетата, които ще се борят със сърце, за да защитят емблемата ни.
Разберете, че всеки човек е важен за клуба ни в този труден момент.
С уважение към всички вас,
Илиян Филипов