От Ботев Пловдив се похвалиха, че вече са преминали числото от 2000 сезонни карти. Точният брой абонаменти, закупени от фенове на "жълто-черните“ за стадион "Христо Ботев“, е 2032.
Ето какво съобщиха от футболния клуб:
"Вече над 2000 ботевисти се сдобиха с абонаментни карти за новия сезон.
Точният брой закупени сезонни карти за сезон 2025/26 на стадион “Христо Ботев" е 2032.
В събота и неделя билетната каса зад Трибуна Север ще е с работно време от 10 до 18 часа.
Очакваме Ви!“